Василь Петьовка припідніс несподіваний подарунок старожительці Тячівщини (Відео)

жовтня 12 / 2016

Ілона Бокоч - жителька Білої Церкви, що на Тячівщині. Цими днями жінка відзначила 104 рік від дня народження. Іменинниця народилась в Австро-Угорщині, а своє 100-річчя зустріла в незалежній Україні.
Місцеву старожилку в селі знає кожен. За свої 104 роки пані Ілона нікуди не виїжджала, побувавши при цьому громадянкою 6-ти країн. Народилася ще за часів Австро-Угорщини, стала свідком всіх історичних подій, які відбувались на території Закарпаття протягом більш, як ста років. Хоч життя було і нелегким, пані Ілона завжди залишалась оптимісткою. Василь Бокоч, син іменинниці, розповідає: ще в 95 років бабуся поралася по господарству, ходила на ринок. Каже, шкода лише, що вже кілька років не може бачити. А от можливості поспілкуватись завжди тішиться. Залюбки розповідає про своє життя: « Я все життя працювала на городі та на полі, тримала корови. Землю орала буйволами. Важко було, але тоді було таке життя». Наразі любить спілкуватися з людьми, навіть попри те, що не бачить, радо говорить з усіма та розповідає про своє життя. Жити, на думку ювілярки, в роки незалежності України стало набагато легше, ніж було колись.

Зараз за нею доглядають діти, онуки та правнуки. Таємниця довголіття ювілярки, кажуть близькі, мабуть в гарних генах та здоровому харчуванні. 104-тий день народження іменинниця відзначила в колі рідних та близьких. Так зазвичай завжди святкує всі свої дні народження пані Ілона. Та цього року рада і несподіваним гостям. Поздоровити старожилку прийшли рідні та близькі, та чекали на ювілярку і несподівані подарунки. Привітали ювілярку і від імені народного депутата України Василя Петьовки. Михайло Штефко, помічник народного депутата, завітав до іменинниці та разом з побажаннями щастя і родинного тепла, урочисто вручив у подарунок старожилці пральну машину і квіти. Пані Ілона подарункам радіє та запрошує до частувань. Усім бажає прожити таке ж довге життя, вірить, що завжди її підтримувала чудодійна сила молитви.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар