В ОДА шукають трактор,який пошкодив нове асфальтне покриття біля Петрова

жовтня 03 / 2016
В ОДА шукають трактор,який пошкодив нове асфальтне покриття біля Петрова

Дорога міжнародного значення М-26 «Дяково – Вилок», яка веде до єдиного на Закарпатті вантажного пункту пропуску на українсько-румунському кордоні.

Капітальний ремонт тут не проводився з часу здобуття Україною незалежності, минулого року місцеві мешканці навіть заблокували трасу, вимагаючи залатати ями, по яких на звичайній машині неможливо було проїхати.

Цього року з великими зусиллями вдалося вибити понад 30 мільйонів гривень для капремонту дороги, яка є обличчям України для всіх, хто заїжджає сюди з Румунії. Оскільки збоку розташовані поля, дорожники зробили 24 асфальтні заїзди для сільгосптехніки.

Наступного тижня запланували урочисте відкриття дороги, і ось нате! Якийсь тракторист із с.Петрово, не захотівши проїхати кількасот метрів до заїзду, звернув прямо з дороги на свою ділянку й проорав плугом асфальтне покриття. Залишив свій слід в історії села…

І знаєте, що цікаво? Ніхто й не думає перекривати дорогу і вимагати покарати «народного умільця», всі сидять тихо, наче так і має бути. Сільський голова навіть обурюється: «А що там такого? Він же не 200 метрів проорав…» Тепер думаю – чи варто взагалі будувати дорогу для таких, перепрошую, «дикунів»?

P.S. Тракториста зараз шукаємо, готуємо для нього «штрафні санкції».

Повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Геннадій Москаль.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар