У зоні АТО зустріли бійців- земляків

вересня 25 / 2016
У зоні АТО зустріли бійців- земляків

Нещодавно відбулася чергова поїздка волонтерів з Тячівшини в зону військових дій на сході нашої країни.

Як розповів її організатор, радник голови Тячівської РДА з питань АТО Віталій Богдан, ними було доставлено гуманітарний вантаж для бійців 128 -ї бригади та мирного населеня, яке проживає в так званій лінії розмежування.
Упродовж кількох днів волонтери об’їздили чимало "гарячих точок", зокрема побували у таких населених пунктах, як Первомайське, Піски та інші. Обстановка в той час там була доволі спокійною, тож з благодійну місію виконали напрочуд швидко.
За допомогою місцевих волонтерів спакували продуктові набори, куди помістили декілька кілограм картоплі, огірки, крупи, закрутки, каші, хліб, солодощі тощо. В загальному пакунки важили майже 12 кілограм, їх у супроводі військових розвозили по населених пунктах.
Окрім того навідались у 128 бригаду, куди привезли бійцям і спецзамовлення, що складалося з технічних засобів. Це зокрема, ключі та інструменти, які потрібні механізованій бригаді для ремонту військових машин.
Також у зоні АТО волонтери зустріли наших земляків Віталія Шимона та Івана Немеша з Углі, які несуть нелегку варту на сторожі територіальної цілісності нашої країни та боонять її від ворога.
Бійці не вперше на цій неоголошеній війні. Кадровий військовий Віталій Шимон вже другий рік як виконує солдатський обов'язок у зоні АТО. Навіть після смерті в Дебальцеві рідного брата Олександра, він знову на бойових позиціях.
Його земляк Іван Немеш, не зважаючи на важке поранення, яке отримав теж поблизу Дебальцева, знову в строю. Після операції та курсу лікування у Мукачівському військовому госпіталі, вирушив на фронт. Тепер він уже досвічений боєць, адже за час перебування в зоні АТО, здобув навички солдатської служби і працює в розвідці.
А за особису мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ст.
Тож зустріч з бійцями -земляками вийшла дуже задушевною. Військові цікавились як там вдома, що нового на рідній Тячівщині і передали всім щире вітання. А також висловили вдячність за допомогу, яку теж отримали під час цієї благодійної акції.
Зі слів наших захисників для них дуже важлитвими є не лише матеріальна, а й моральна підтримка. Вони завжди з нетерпінням чекають вістей з дому, тож такі зустрічі додають сил і наснаги, впевненості та мужності на військовій службі у боротьбі з ворогом.


Любов Немеш
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар