Кращі умови медикам «швидкої» – якісніші послуги мешканцям Тячівщини

вересня 20 / 2016
Кращі умови медикам «швидкої» – якісніші послуги мешканцям Тячівщини

Минулого тижня медпрацівники станції екстреної медичної допомоги Тячівського району відзначили чергову приємну подію – остаточне завершення ремонтних робіт приміщень станції.
Модернізація та покращення матеріально-технічної бази «швидкої» тривали кілька місяців. За цей період вдалося оновити кабінети начальника та головного фельдшера, кімнату відпочинку медперсоналу, коридор та дві ванні кімнати.
Привітати колектив з цією подією прийшли директор Закарпатського ЗТЦЕМД Фома Білинець, начальник відділу охорони здоров’я Тячівської РДА Іван Фабрицій, головний лікар Тячівської РЛ №1 Федір Яринич та інші поважні гості.
Начальник станції екстреної медичної допомоги Тячівського району Ірина Тиводар привітала присутніх з втіленням довгоочікуваних змін, а також висловила подяку на адресу обласного керівництва.
– Проведено чималу роботу з осучаснення станції та надання їй нового, естетичного вигляду, – відзначила Ірина Василівна. – Створені умови не лише значно сприятимуть роботі медперсоналу, а й позитивно впливатимуть на людей, котрі звертаються по допомогу.
Відтак, Ірина Василівна запросила поважних гостей взяти участь в урочистому відкритті оновлених приміщень станції. Право перерізати символічну стрічку було надано директору Закарпатського ЗТЦЕМД Фомі Білинцю. Він же й висловив найщиріші вітання та побажання на адресу працівників «швидкої». Зокрема, Фома Васильович відмітив сумлінну роботу колективу станції екстреної медичної допомоги Тячівського району, про яку яскраво свідчать відповідні показники. Зважаючи на те, що робота медперсоналу на хорошому рахунку обласного керівництва, Закарпатським ЗТЦЕМД було прийнято рішення щодо виділення з бюджету близько 320 тис. грн. на проведення ремонтів станції.
– Створення ефективної системи екстреної медичної допомоги є одним з пріоритетів розвитку медичної галузі області, – наголошував Фома Васильович. – Тож виділення коштів та підтримка пунктів «швидкої» допомоги у Тячівському районі спрямовані на стимулювання медичних працівників та забезпечення можливості надання ними вчасних та якісних медичних послуг.
Крім того, Фома Білинець зазначив, що відповідні ремонтні роботи наразі розпочато в пункті екстреної медичної допомоги в селищі Солотвино. Там необхідно замінити вікна та двері, а також провести внутрішню модернізацію приміщень. Додав, що у майбутньому, при наявності необхідних коштів, покращуватиметься матеріально-технічна база й інших пунктів екстреної медичної допомоги району. Фома Васильович побажав працівникам «швидкої» не збавляти робочих темпів, відмінно та професійно виконувати свої обов’язки.
З теплими словами та побажаннями виступив начальник відділу охорони здоров’я Тячівської РДА Іван Фабрицій. Передусім, Іван Іванович подякував усім тим, хто брав безпосередню участь у реалізації цього задуму, відмітив роботу керівництва «швидкої» та колективу загалом. Також поділився ще однією приємною новиною про те, що в кінці жовтня цього року пункт екстреної медичної допомоги зафункціонує у віддаленому гірському куточку – селі Лопухово, який збудували з нуля, за благодійні внески та спонсорські кошти, та якого на території села досі не було. На завершення Іван Фабрицій побажав колективу натхнення у роботі та відмінного здоров’я.
Невеличкий екскурс в історію створення станції екстреної медичної допомоги у 2008 році зробив головний лікар Тячівської РЛ №1 Федір Яринич. Зокрема, Федір Михайлович відзначив, що незважаючи на непростий процес створення станції, а також не надто комфортні умови праці, керівництво та колектив пункту щораз намагалися надавати якісну і вчасну допомогу краянам. Тому, оновлення приміщення та покращення матеріально-технічної бази є вагомим проривом у роботі медиків, який дозволить працівникам «швидкої» вийти на більш досконалий, наближений до європейського, рівень надання медичних послуг.
Насамкінець, Ірина Василівна ще раз подякувала всім, хто долучився до цієї урочистої події, та запросила присутніх оглянути відремонтовані приміщення станції.
Ірина Плиска, газета "Дружба"
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...