Замок тамплієрів у Середньому відтворили у 3D (ФОТО)

вересня 19 / 2016
Замок тамплієрів у Середньому відтворили у 3D (ФОТО)

Єдиний в Україні Замок тамплієрів знаходиться на Закарпатті - Середнянський Замок. Він собою представляє чотирикутну башту донжон (або башта останньої оборони) яку використовували тільки в найважчих випадках.

В мирний час основне його призначення це - митний пост який контролював соляні шляхи в цьому районі. Інженерне рішення типове для таких споруд того часу. Навколо башти мали місце вали й рови, а також мур заввишки до 4 метрів з напівкруглими вежами по кутах, сліди яких на даний момент вже не збереглись, повідомили на порталі ivarious.
Замок тамплієрів у Середньому відтворили у 3D (ФОТО)

Перший камінь замку був закладений в 1146 році на кошти Фруа де Барманьє, а прообразом слугували давньоримські прикордонні сторожові вежі на Рейні та Дунаї.

Після ліквідації ордену тамплієрів 1312 року почався переділ власності тутешніх земель між угорським королем та кількома родами, один з яких були рід Другетів. В 15 столітті боротьба Другетів достигла свого апогею з родом Палочі, тоді Другети змушені були поступитись замком. В 1526 році в битві з турками гине останній представник роду Палочі й замок переходить до роду Добо.
Замок тамплієрів у Середньому відтворили у 3D (ФОТО)

Саме в цей період краї починає активно розвиватись виноградарство й створюються найбільші винні підвали. До 18 століття замок багато разів ще міняв своїх володарів, але для історії назавжди цей замок залишиться Замком Ордену Тамплієрів.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...