Закарпатського довгожителя привітав народний депутат Василь Петьовка

вересня 16 / 2016
Закарпатського довгожителя привітав народний депутат Василь Петьовка

Довгожителі на Закарпатті живуть майже у всіх районах області. Цими днями в селі Верхня Грабівниця свій 102-річний день народження святкував один з найстаріших жителів Воловеччини, - Лабач Михайло Михайлович.
Пан Михайло чудово пам’ятає життя практично у всіх країнах до яких свого часу входило Закарпаття - Австро-Угорщини, Чехословаччини, Угорщини, Радянського Союзу. Розповідає, як жилося у всі часи. Каже - має і чималий і військовий досвід, адже довелося служити у арміях трьох країн, до яких входила територія Закарпаття.
Найбільше іменинник, за словами невістки, яка за ним доглядає, любить фіглювати і співати. А секрет довголіття,за його словами, простий - не цуратися ніякої роботи, жити чесно і мати гарний настрій
На адресу іменинника надійшло чимало теплих слів і щирих побажань від односельчан та рідні.

Долучився до привітань з нагоди 102 річниці і народний депутат України Василь Петьовка. Зокрема, його помічник Михайло Штефко передав ювіляру вітання від народного депутата України, побажання ще міцнішого здоров’я та довголіття і вручив в дарунок холодильник. До речі, за ініціативи народного депутата України Василя Петьовки всі довгожителі краю на свій день народження одержують цінні подарунки.

Закарпатського довгожителя привітав народний депутат Василь Петьовка

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар