Рятувальники завітали до осель мешканців Ужгородщини (ФОТО)

вересня 14 / 2016
Рятувальники завітали до осель мешканців Ужгородщини (ФОТО)

Як свідчить статистика, з настанням зимового пожежонебезпечного періоду кількість пожеж в житловому секторі збільшується. І причини їх виникнення (із року в рік) залишаються незмінними. Це і неправильне влаштування димаря опалювальної печі, і порушення правил експлуатації пічного опалення, побутових електроприладів, і використання саморобних обігрівачів тощо. Тож, рятувальники У ДСНС у області продовжують здійснювати профілактичні заходи на території області аби запобігти пожежам у зимовий пожежонебезпечний період.

14 вересня працівники Ужгородського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області спільно з представниками органів місцевого самоврядування та іншими службами життєзабезпечення здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектора Ратівецької сільської ради Ужгородського району.

Фахівці ДСНС навідались до осель місцевих мешканців та провели із ними профілактичні бесіди. Зараз, напередодні опалювального сезону, рятувальники розповідали селянам про безпеку під час експлуатації пічного опалення та у поводженні із обігрівальними й іншими побутовими приладами. Оскільки, зараз і досі актуальним залишається питання зменшення кількості пожеж, що спричинені загоранням сухої трави та сміття, особлива увага громадян під час даного відпрацювання приділялась саме упередженню пожеж в екосистемах.

Також, співробітники ДСНС здійснювали огляд стану пожежної безпеки у помешканнях громадян, одночасно звертаючи увагу власників на стан та влаштування пічного опалення у помешканнях. Мешканці села пообіцяли ставитись до цих порад сумлінно та зробити всі необхідне, для того щоб осінньо-зимовий період пройшов безпечно. Для наочної пропаганди рятувальники вручали громадянам інформаційні листівки з правилами безпечного поводження у побуті та на вулиці.
Рятувальники завітали до осель мешканців Ужгородщини (ФОТО)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...