НАКАЗ військового комісара Тячівського районного військового комісаріату

вересня 10 / 2016
НАКАЗ військового комісара Тячівського районного військового комісаріатуМІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ


НАКАЗ


військового комісара Тячівського районного військового комісаріату

(з адміністративно-господарської діяльності)30.08.16. м. Тячів № 74

Про призов громадян на
строкову військову службу


На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 29 березня 2016 року № 122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році», на виконання розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 6 квітня 2016 року № 153 «Про проведення призовів громадян України на строкову військову службу у 2016 році», розпорядження голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області від 7 квітня 2016 року № 180 «Про проведення призовів громадян України на строкову військову службу у 2016 році»;НАКАЗУЮ:1.У жовтні - листопаді 2016 року провести призов на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27 – річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності, 49, в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках.

3. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат не пізніше 5 жовтня 2016 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Тячівського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчально–виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

7.Наказ довести до голови міської ради, голів селищних та сільських рад, а також до керівників підприємств, установ, організацій, навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності, розмістити в районних ЗМІ.

8. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.ТВО військового комісара

Тячівського районного військового комісаріат

підполковник А.Є.ЛУЩАКЕВИЧ
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар