На Тячівщині триває поточний та капітальний ремонти доріг

вересня 09 / 2016
На Тячівщині триває поточний та капітальний ремонти доріг


Як зазначає голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук, наразі в районі, допоки дозволяють погодні умови, триває капітальний та поточні ремонти доріг по всіх дорожніх артеріях наседених пунктів.А саме. Закінчується роботи в напрямку Глибокий Потік, зокрема у селі Діброві, де вже профінансовано їх виконання. Зроблено дороги у Широкому Лузі, Підплеші та Біловарцях. Також у селі Вільхівські Лази, що входять до складу об'єднаної громади, зокрема, за рахунок районного бюджету. Оновлено дорожнє полотно у селі Тарасівка, а також весь напрямок від Буштина, що включає такі населені пункти як Вонігово, Теребля, Дулово, Колодно, а також Вільхівські Лази, де капітально відремонтовано напрямок зі сторони Угля, так званий "гатар". На сьогодні, де колись були суцільні вибоїни, приємно проїхатись.

Закінчено роботи з Бедевлі до Дубового, зроблено Дубове, Красна, завершено, зараз проводяться ремонти у селі Кричеві, Німецькій Мокрій, на черзі - інші населені пункти цього гірського куща.

– На сьогодні у районі паралельно тривають капітальні та поточні ремонти, на виконання яких виділено значні кошти з місцевих, районного та обласного бюджетів. Капітальні ремонти виконують декілька фірм, поточні в основному здійснюють працівники Тячівського райавтодору. У цьому напрямку як бачимо є плановість, поміркованість та контроль з боку керівництва району. Адже ми прекрасно розуміємо, що саме через бездоріжжя ми втрачаємо туристів та інвестиції, які б могли дати поштовх для розвитку бізнесу та соціальної сфери нашого району, – зауважує Василь Дем’янчук.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар