Де на Закарпатті за останні кілька років найчастіше палили машини (Інфографіка)

вересня 06 / 2016
Де на Закарпатті за останні кілька років найчастіше палили машини (Інфографіка)


Де за останні кілька років найчастіше палили машини. Результат, напевно, можна назвати очікуваним. Переважно мова йде міста та навколишні села. Особливо від підпалів авто страждають на Ужгородщині, Мукачівщині та Виноградівщині (у районних центрах машини горіли кожного року, десь і по декілька разів). А чим далі у гори, тим підпалів менше. Наприклад, у Воловці чи Рахові з 2014 року подібних випадків взагалі не фіксували.

Але безумовним лідером за підпалами можна назвати Ужгород і навколишні села. За 2,5 роки тут було найбільше подібних випадків, про що яскраво свідчить карта. Довелося навіть зробити міні-карту підпалів для Ужгородського району.

Що стосується кількості, то вона поступово зростає. Так, у 2010 році в Закарпатті було спалено всього 6 машин, в 2011-му - 12, а у 2012-му - близько 20. У 2014 році закарпатські правоохоронці зафіксували 21 підпал машини, а вже у 2015 році на Закарпатті їх було 46. Нагадаємо, цього ж року у краї проходили і місцеві вибори. Можливо, вони не спричинили аж такий серйозний ріст, але декілька підпалів спокійно могли додатися саме через цей фактор.

І врешті станом на 16 серпня цього року закарпатські правоохоронці зафіксували 24 підпали.

За всіма фактами підпалів машин було розпочате слідство у кримінальних провадженнях. За результатами розслідування 31 справу закрили через відсутність складу злочину. А от винних осіб зловили лише у двох випадках. Їх справами надалі зайнявся суд.

Де на Закарпатті за останні кілька років найчастіше палили машини (Інфографіка)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...