На Тячівщині відкрито два центри Бюро правової допомоги

вересня 03 / 2016
На Тячівщині відкрито два центри Бюро правової допомоги

На днях у м. Тячів та смт. Дубове розпочали свою роботу центри Бюро правової допомоги. З приводу офіційного відкриття в районній відбувся "круглий стіл" щодо їх функціонування.

Зокрема голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук та голова районної ради Василь Каганець провів зустріч з директором Хустського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги Наталією Дупчак, яка представила нового заступника начальника Тячівського бюро правової допомоги Нелю Паращинець та заступника начальника Дубівського відділення Ангеліну Банк. Відтак було обговорено організаційні питання та напрямки роботи новостворених закладів.

Як наголосила Наталія Дупчак з 2015 року на Закарпатті вже працюють три центри з надання юридичної допомоги – в Ужгороді, Мукачеві та Хусті, а зараз вони будуть ще в 13 районних центрах.

Новостворені бюро є структурними підрозділами місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Зокрема Бюро створені і у місті Тячеві та селищі Дубовому запрацюють як відокремлені структурні підрозділи Хустського місцевого центри з надання БВПД.

У кожному бюро задіяні 2-3 фахівці-юристи, які надаватимуть правові консультації відвідувачам, прийматимуть звернення про отримання безоплатної вторинної правової допомоги (представництво інтересів у суді) та допомагатимуть в доступі до електронних сервісів Мінюсту.

Загалом в цих установах люди зможуть отримати безоплатну первинну допомогу – юридичні роз’яснення і консультації.

Первинна допомога надаватиметься безкоштовно всім без винятку, а от скористатися вторинною правовою допомогою зможуть лише визначені законом категорії громадян – малозабезпечені, інваліди, діти-сироти, учасники бойових дій в зоні АТО та переселенці.

- Основними завданнями бюро є право просвітництво у територіальних громадах, надання первинної та забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, надання останньої (крім захисту), забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України, – розповіли організатори.

Тож кожен, хто звертається в Бюро отримає юридичні консультації, зможе скористатися електронними сервісами Мін’юсту та за потреби фахівці Бюро допоможуть отримати адвокатські послуги для здійснення представництва інтересів у суді.

- Дуже добре, що правова допомога стає ближчою для людей, особливо у цей складний час , коли громадянам доводиться часто відстоювати свої законні інтереси. Сподіваємось, це будуть пункти доступу до права і правосуддя, головне щоб вони допомагали мешканцям нашого району і надавали їм ту юридичну допомогу, яку вони потребують, - наголосив у підсумку голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...