У Великій Доброні почали сушити паприку (ВІДЕО)

вересня 02 / 2016
У Великій Доброні почали сушити паприку (ВІДЕО)

Із овочівництва виживають 6 тис. жителів угорськомовного села Велика Добронь Ужгородського району Закарпатської області. Саме звідси на ринки області розвозять першу ранню картоплю, огірки й помідори. Після затяжних вересневих дощів у селі почали сушити паприку.
Наразі триває процес висушування, а вже за місяць його будуть молоти. Крім того місцеві вже готуються до фестивалю «Добронська паприка», де вкотре презентуватимуть свій продукт-гордість. Фестиваль відбудеться 18 вересня у Малій Доброні. Організатори запрошують і обіцяють чимало цікавого і смачного.

Угорська кухня неможлива без перцю

Паприку щедро додають майже в усі угорські національні страви. Останніми десятиліттями її широко використовують у закарпатській кухні. Приправа додає стравам пікантного смаку та червонуватого кольору. Угорці обов"язково додають паприку у гуляш — м"ясне рагу, перекельт — рагу з кришеною цибулею і паприкаш. Паприкашем називають усі страви зі сметанним соусом і паприкою.
Паприку в Угорщину привезли турки. Угорська паприка має з десяток визнаних відтінків смаку. Із Угорщини її експортують майже 5 тис. т.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар