Лікарні Тячівщини отримали "обновки" завдяки небайдужим благодійникам

вересня 01 / 2016
Лікарні Тячівщини отримали "обновки" завдяки небайдужим благодійникам

На днях з ініціативи начальника відділу охорони здоров’я Тячівської райдержадміністрації Івана Фабриція знов надана матеріально-технічна допомога в медичні заклади району.

Вже не вперше обладнання та інструменти, які організовує медик району, розподіляють між різними лікувальними закладами, – інформує прес-служба Тячівської РДА.

Варто зауважити, що нещодавно оновлення отримала Тячівська районна лікарня від нідерландців, з якими на разі співпрацює Іван Іванович. Цього разу Дубівська районна лікарня отримали крісло для відділення гінекології, УЗД-апарат, кушетки та автоклав. Не обійшли технічні оновлення і Тячівську районну поліклініку та лікарню, куди надано для реанімаційного відділення сечоприймач, памперси, для хірургічного відділення – апарати для відсмоктування, калоприймачі та усе необхідне для подальшого функціонування роботи медичних закладів району з оновленими матеріалами.

– Знову повторюватись не варто, але з боку районного керівництва докладаються усі зусилля, щоб медицина району функціонувала на відповідному рівні. На сьогодні первинна медична ланка, куди людина приходить в першу чергу, коли почувається недобре – це поліклініки, амбулаторії мають недостатню матеріально-технічну базу. Відсутність найнеобхіднішого ускладнює надання лікарської допомоги. Завдяки обновкам, які подарували нам благодійники в заклади району, буде покращуватись якість надання медичних послуг населенню, – каже Іван Фабрицій.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар