Поліція спостерігає за кожним із нас

серпня 30 / 2016
Поліція спостерігає за кожним із нас

Водіям Закарпаття доведеться пригадати всі правила дорожнього руху

Вчора у Воловці відбувся брифінг, присвячений проведенню в районі місячника безпеки дорожнього руху. З журналістами та представниками громадськості спілкувався керівник Воловецького відділення поліції підполковник Олександр Пасічник.

-Протягом січня-серпня 2016 року на території району сталося 3 ДТП з потерпілими, в одній з яких одна людина загинула. За цей же період складено 9 адмінпротоколів за ст.130 КУпАП (керування ТЗ у стані алкогольного сп'яніння). Уже за час проведення місячника складено ще один протокол за цією ж статтею, але тепер уже п’яний водій отримає більш суттєвий штраф (10200 грн.) та позбавлення водійського посвідчення строком на 1 рік, - повідомив підполковник Пасічник.

В першу чергу працівники поліції націлені на виявлення та припинення грубих порушень, що призводять до скоєння дорожньо-транспортних пригод. Також ведеться роз’яснювальна робота з населенням. Зроблено більше 20 усних попереджень водіям, які зробили незначні порушення ПДР. Хоча часом це діє краще, ніж штраф, каже керівник відділення поліції.

На завершення брифінгу журналістів запросили на спільні рейди з групами швидкого реагування, які відбудуться у рамках місячника безпеки дорожнього руху.

Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар