Масове отруєння в ресторані “Прага”: у постраждалих виявили сальмонельоз

серпня 26 / 2016
Масове отруєння в ресторані “Прага”: у постраждалих виявили сальмонельоз

За інформацією Закарпатського обласного лабораторного центру, станом на 1000 год. 26.08.2016 року, загальна кількість госпіталізованих осіб, які 20 серпня відвідували готельно – ресторанний комплекс “Прага” в Ужгороді, збільшилася на 1 особу і становить всього 21 особу.
Обласна клінічна інфекційна лікарня повідомляє, що загальний стан хворих задовільний. У 17 потерпілих лабораторно підтверджено діагноз сальмонельозу. У 2 хворих, що госпіталізовані у Львівську обласну клінічну інфекційну лікарню та 1 хворого, що перебуває в інфекційному відділенні Мукачівської районної лікарні, лабораторні дослідження тривають.
На базі мікробіологічної лабораторії Ужгородської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України” досліджені взірці, відібрані в готельно – ресторанному комплексі м.Ужгород та від контактних осіб. За результатами лабораторного дослідження змивів, виділено збудника сальмонельозу із ємності, де зберігалося м’ясо птиці та від працівника харчоблоку ресторану.
Про хід епідрозстеження надається щоденна інформація в МОЗ України. Протиепідемічні, профілактичні заходи та лабораторні дослідження продовжуються.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар