На Закарпатті починається відновлення дороги «Свалява – Довге – Липча», яка не ремонтувалася понад 25 років

серпня 26 / 2016
На Закарпатті починається відновлення дороги «Свалява – Довге – Липча», яка не ремонтувалася понад 25 років

Найближчими днями Служба автомобільних доріг Закарпатської області починає ремонт дороги «Свалява – Довге – Липча», яка пролягає через Свалявський, Іршавський та Хустський райони. Роботи ініційовані головою ОДА Геннадієм Москалем.
– У межах сіл Бронька та Кушниця Іршавського району місцями буде прокладено суцільне асфальтове покриття, – зазначає Г.Москаль. – За роки незалежності України дорога тут не ремонтувалася взагалі, через її жахливий стан місцеві селяни неодноразово влаштовували акції протесту. Додаткові півтора мільйони гривень на ремонт дороги вдалося виділити завдяки зекономленим коштам на тендерних процедурах, проведених для будівництва спеціального паркану по периметру Міжнародного аеропорту «Ужгород». Крім того, дорожники починають ремонт дороги «Липча – Крайнє» Хустського району, яка не має асфальтового покриття.
Паралельно в с.Липецька Поляна (Хустський район) починаються роботи з укріплення підпірних стінок, за якими протягом десятиліть не було належного догляду. Тут через загрозу зсуву ґрунту виникла реальна загроза руйнування житлових будинків. Г.Москаль обіцяв місцевим мешканцям укріпити підпірні стінки під час робочої поїздки на Хустщину в лютому цього року.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар