Спокій під час урочистостей та концерту в Ужгороді та містах і селах краю охороняли 293 поліцейських

серпня 25 / 2016
Спокій  під час урочистостей та концерту в Ужгороді та містах і селах краю охороняли 293 поліцейських

50 закарпатських правоохоронців брали участь у заходах безпеки під час святкувань у Києві.
24 серпня ужгородці мали нагоду взяти участь у багатьох святкових заходах: ранок розпочинався з молитви за Україну на замковому подвір’ї, за кілька годин на площі Народній перед облдержадміністрацією містяни переглядали пряме включення промови Президента України, трансляцію параду в Києві, а також слухали урочисті фанфари з балкону ОДА у виконанні трубачів обласної філармонії.

Обідньої пори дітлахи зі своїми батьками «запускали» дитячу залізницю, співали гімн із патрульними та насолоджувалися святковим концертом і парадом вишиванок.
Окрім цього, на ужгородців, які прогулювалися містом, чекала приємна несподіванка – примірники святкового випуску «Поліції Закарпаття». Містяни зізнавалися, що з задоволенням читають інформаційний бюлетень, і цього разу нагода почитати цікавинки про роботу нової поліції була справжнім сюрпризом.

Усі заходи в Ужгороді та краї, що завершилися близько півночі, відбувалися під пильним поглядом поліцейських. 293 правоохоронців слідкували за безпекою та громадським порядком. Допомагали оберігати спокій жителів столиці 5 десятків закарпатців.
Спокій  під час урочистостей та концерту в Ужгороді та містах і селах краю охороняли 293 поліцейських

Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар