Колектив органів ДФС Закарпаття вітає краян із 25-ю річницею Незалежності України

серпня 23 / 2016
Колектив органів ДФС Закарпаття вітає краян із 25-ю річницею Незалежності України

У Закарпатській області та всіх регіонах країни відбулася святкова акція, присвячена 25-ій річниці Незалежності України.

Напередодні свята, у самому центрі м.Ужгород – на замковій горі, зібрався колектив фіскальної служби Закарпаття, вбраний у традиційні українські вишиванки, щоб в атмосфері свята і згуртованості заспівати Державний гімн України. Участь у святковому заході надала можливість всім відчути колективну єдність та усвідомити важливість українських традицій та символіки.

Вітаючи мешканців краю з Днем Незалежності України, керівник Закарпатської митниці ДФС Володимир Колесніков наголосив, що тисячолітня боротьба українців за свободу та незалежність і зараз триває, тож завдяки нашій праці, вірі та ратним подвигам Україна розквітне і кожен українець буде бачити кольори свободи: синє небо, жовті промені сонця – кольори незалежності і кольори державного прапора.

Олексій Петріченко, начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області привітав закарпатців від імені органів ДФС краю та зазначив, що сьогоднішній день – 25-ти річчя з дня проголошення Незалежності України – результат тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, побажав краянам добра, миру, міцного здоров’я, а головне – віри в щасливе майбутнє нашої країни.

ДФС у Закарпатській області

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...