У Тячеві відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

серпня 23 / 2016
У Тячеві відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

Сьогодні 23 серпня на площі Незалежності в центрі Тячева відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України.


В заході взяли участь керівництво району та міста, представників районних служб, установ та організацій, волонтерських та громадських організацій, голови та депутати місцевих рад, ветерани, активісти, учасники АТО.
Голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем'янчук оголосив про відкриття свята. Відтак молода співачка Олеся Лунгу виконала пісню "Україна моя". Відтак ведучий Михайло Крегул наголосив, що 28 січня 1992 року Верховна рада України затвердила державний прапор України. А згідно з Указом президента України від 23 серпня 2004 року в країні започатковано нове свято з метою вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та поваги громадян до державних символів України.
Вишикуване відділення Почесної варти пронесли згорнутий Прапор до флагштоку і передали синьо-жовтий стяг Василю Дем'янчуку. Відтак очільник району, голова районної ради Василь Каганець, міський голова Іван Ковач, голова Товариства політв'язнів та репресованих Андрій Бонка та син посла сойму Карпатської України Андрій Шобей здійснили урочисту церемоніію підняття прапора.
У своєму вітальному слові Василь Дем'янчук звернув увагу на важливі історичні події в історії формування незалежної України і як синьо-жовтий прапор підіймав до боротьби додавав віри у світле майбутнє української держави.
Прапор - це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава. З синьо-жовтим прапором ми добилися незалежності і відновили власну державу. В усі часи державний прапор був і залишається однією з найвищих і шанованих святинь. Тож давайте і сьогодні об'єднаємось для розбудови нашої держави, - закликав Василь Дем'янчук.
Від імені учасників урочистої церемонії підняття Державного Прапора та з нагоди відзначення 25 - ї річниці незалежності України право покласти квіти до пам'ятника Тараса Григоровича Шевченка та Героїв Майдану надано представникам районної державної адміністрації, районної ради та міської ради.
Після урочистостей, організатори запросили всіх присутніх на районне свято вишиваного рушника, дитяче свято малюнку на асфальті «Діти Україні» та флешмоб від аматорів будинку культури села Руське Поле та на урочисті збори в районний будинок культури .
Приємним є той факт, що чимало учасників дійства одягнули вишиванки, чим показали свою громадську позицію і свою любов до рідної країни.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар