Поліцейські провели навчання для найменших (ФОТО)

серпня 22 / 2016
Поліцейські провели навчання для найменших (ФОТО)

В Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області в рамках місячника безпеки дорожнього руху провели навчання для найменших.
Поліцейські провели навчання для найменших (ФОТО)
Діткам з табору «Експлорер» на базі МГО «Неємія» та малятам з ГО «Щасливі діти» розповіли про небезпеки, які можуть чекати на дорогах та показали, як вберегтися від них.
Поліцейські провели навчання для найменших (ФОТО)

Організували інтерактивне навчання відділ безпеки дорожнього руху та управління превентивної діяльності за участі управління патрульної поліції міст Ужгорода та Мукачева.

Розпочали з роз’яснень поняття «учасник дорожнього руху». Старший інспектор сектору превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області Андрій Курта та старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху Лідія Мацецка в доступній для дітей, ігровій формі пояснили найпростіші поняття правил поведінки на дорозі.

Присутнім пояснили, що ті, кому не виповнилося 14 років, мають право їздити на велосипедах лише в спеціально відведених для цього місцях. А возити пасажира мають право не лише після досягнення цього віку, але й за умови, що везуть дитину до 7 років в спеціальному велокріслі. Діти в свою чергу розповіли, що на власні очі бачили, коли неправильне перевезення пасажирів на велосипеді призводило до того, що малята калічили ноги, засовуючи їх в спиці велоколіс.

Лідія Мацецка наголосила, що на Закарпатті непоодинокі випадки, коли маленькі велосипедисти стають причиною ДТП. Поліцейський для прикладу розповіла, як 8-річний хлопчик на Тячівщині, ігноруючи правила дорожнього руху, влетів під колеса авто.
Дітям розказали і про те, як переходити дорогу, де немає розмітки та «зебри». Наголосили на тому, що завжди краще зупинитися, ніж бігти. Адже водію значно простіше зорієнтуватися, розуміючи, де за мить буде пішохід. Лідія Мацецка звернула увагу на те, що дорогу без розмітки на перехрестях та поворотах переходити не можна, а слід відійти на 50 метрів. Андрій Курта наглядно відміряв в залі цю дистанцію.


Поліцейські провели навчання для найменших (ФОТО)


Інспектор відділу безпеки дорожнього руху також звернула увагу на те, що на передньому сидінні автомобіля не можуть знаходитися діти до 12 років та ті, хто має зросту менше 145 сантиметрів, а малюки мають не лише знаходитися ззаду, але й в спеціальному кріслі.

Після теоретичної частини, поліцейські обіграли з дітьми ситуацію з світлофором. Дітей розділили на «машин», «пішоходів» та «світлофор». Присутні могли відчути на собі наскільки не просто орієнтуватися в такому бурхливому потоці.


Насамкінець дітям показали мультик про дорожні знаки та відповіли на їх численні питання. На згадку про зустріч малятам подарували книжки, в яких записано усе, про що говорилося під час гри.
Поліцейські провели навчання для найменших (ФОТО)


Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...