Ужгородські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

серпня 22 / 2016
Ужгородські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

З метою попередження виникнення пожеж, запобігання загибелі та травмування на них людей, а також для ознайомлення населення з основами пожежної безпеки рятувальники ДСНС постійно проводять просвітницько-профілактичні заходи. Одним з них є Акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти", покликанням якої є роз’яснення питань безпеки життєдіяльності та популяризація професії пожежного-рятувальника.
Основною родзинкою проведення відповідного заходу є те, що він зазвичай проводиться під час масових заходів: свят, фестивалів, різного роду урочистостей тощо. От і сьогодні, 20 серпня, в селі Велика Добронь Ужгородського району, під час святкових заходів з нагоди місцевого відзначення дня сім’ї, рятувальники роз’яснювали громадянам основні вимоги та правила пожежної безпеки.
Охочі мали можливість ознайомитися з тактико-технічними характеристиками пожежного автомобіля та бойового спорядження вогнеборців, які розповіли у яких випадках використовується те чи інше обладнання. Окрім того, бійці ДСНС надали вичерпні рекомендації як користуватися первинним засобом пожежегасіння – вогнегасником. Після цього найсміливіші могли спробувати його у дії для ліквідації умовного загорання.
Особливу увагу рятувальники звертали на актуальній проблемі сьогодення – загораннях сухої рослинності та стерні на полях. Всім присутнім розповіли, яких правил необхідно дотримуватися, щоб подібних пожеж не виникало та як діяти та куди звертатися по допомогу у разі, якщо біда все ж таки сталася.
У підсумку захід пройшов весело, цікаво та з користю
У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...