Школам Тячівщини подарували комплекти парт європейського зразка (фото)

серпня 19 / 2016
Школам Тячівщини подарували комплекти парт європейського зразка (фото)

Лічені дні залишаються до початку нового навчального року. Однак чимало проблем освітньої галузі з року в рік зостаються невирішеними. Зокрема, у багатьох освітніх закладах бракує шкільних парт, а ті, що є, вже давно зношені. Проте цього року чимало школярів Тячівщини сядуть за якісні та зручні парти. Адже напередодні 1 вересня за сприяння народного депутата України Василя Петьовки ряд шкіл Тячівського району поповнились комплектами добротних учнівських парт і стільців європейського зразка та іншого шкільного приладдя.

Цими днями шкільні парти, які відповідають усім віковим та санітарно-гігієнічним вимогам, вже отримали Рунівська ЗОШ І-ІІ ст., Грушівська ЗОШ І-ІІ ст., Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІІ ст., Нижньоапшанська ЗОШ І-ІІІ ст., Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст., Дубівська ЗОШ І-ІІ ст. №1, Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., Німецькомокрянська ЗОШ І-ІІ ст., Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст., Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст. та Солотвинський ліцей з румунською мовою навчання.

«Старі парти у нашій школі вже давно зносились і потребують оновлення. Тому і педагоги, і учні та і їх батьки раді новим комплектам. До того ж, парти, які ми отримали в рамках акції, будуть зручними для дітей, які навчаються у початкових класах», – зауважила директор Рунівської ЗОШ І-ІІ ст. Надія Рішко.

Комплекти шкільних парт передав керівникам навчальних закладів помічник народного депутата Ігор Грабар разом з громадськими активістами. Вчителі шкіл та батьки щиро вдячні народному депутату України Василю Петьовці за вагому підтримку у зміцненні матеріальної бази шкіл, адже і не пригадують, коли востаннє отримували нові парти.

Школам Тячівщини подарували комплекти парт європейського зразка (фото)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...