Вічні проблеми Ужгорода

серпня 19 / 2016
Вічні проблеми Ужгорода


Попри щорічні ремонти або й взагалі без них вони продовжують існувати і роками псують людям машини і життя.

"Пропоную нашим славним екскурсоводам зробити дуже пізнавальний маршрут для туристів під назвою "вічні ями Ужгорода" Впевнений, що зарубіжні туристи будуть у захваті, особливо прихильники буддизму! Одна з таких ям, що проживає вже напевне з соту реінкарнацію, знаходиться по вулиці Капушанській на перехресті навпроти Ужгородського ВПУ торгівлі та технологій харчування (Боздош).

Повз неї неодноразово за день проїжджають наші славні поліцейські, депутати міської ради, без сумніву і хтось з тих, хто безпосередньо відповідальний за ремонт доріг. І саме дивне - реакції нуль! І зверніть увагу, що насправді, вона має продовження у вигляді заглиблення на всю ширину дороги. Я сам, після невдалого проїзду міняв пружину, що не витримала навантаження в тому місці.

Ця яма є діагнозом наших служб, що займаються ремонтом доріг. В неї закопано не одну тисячу гривень, а вона і надалі у первинному стані. Хтось, напевне, вчився тій справі, закінчував вуз, отримав диплом, щоб міг пояснити роботягам, як то правильно зробити!", - скаржиться закарпатський фотограф Карл Смутко.

Варто наголосити, що подібних місць в Ужгороді більше, Чого вата хоча б вулиця Урожайна, де ямою стала вже половина шляху, а калюжі після дощу настільки глибокі, що водії бояться проїжджати нею.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...