В Ужгороді розпочали капітальний ремонт вулиці Підгірної (Фото)

серпня 17 / 2016
В Ужгороді розпочали капітальний ремонт вулиці Підгірної (Фото)
В Ужгороді розпочали капітальний ремонт вулиці Підгірної (Фото)

Роботи почалися із заміни, де потрібно, водопровідних мереж. З огляду на це рух на відрізку дороги від Підгірної, 18 (квітковий магазин) до пішохідного переходу біля ЗОШ №4 перекрито, про що повідомлялося раніше.
Було встановлено відповідні дорожні знаки про зміну та обмеження руху, а із самого ранку на площі Жупанатській та на початку вулиці Собранецької (у місцях найбільших заторів) рух регулюють працівники патрульної поліції.
Представники Ужгородської міської ради, патрульної поліції, управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції у Закарпатській області, КШЕП сьогодні проаналізували на місці дію запропонованої транспортної схеми. Вирішили, зокрема, підкоригувати режим роботи світлофорів на вулиці Корятовича (біля магазину "Кобзар" та навпроти зеленого ринку), а саме - зменшити час для переходу дороги пішоходами, щоб відповідно зменшити час очікування для автомобілів. Крім того, вирішили встановити додаткові знаки, що обмежать рух вантажного транспорту по вулиці Собранецькій - від Митної до вулиці Підгірної. Також на вулиці Другетів (біля військової частини) встановлено тимчасовий знак, який спрямовує вантажний транспорт на вулицю Шумну.
Ужгородська міська рада вчергове звертається до водіїв з проханням по можливості не паркувати машини у центральній частині міста та звертати особливу увагу на знаки дорожнього руху. Просимо ужгородців та гостей міста з порозумінням поставитися до тимчасових незручностей.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...