Нарада присвячена Всеукраїнському місячнику безпеки дорожнього руху відбулася в Чопі

серпня 14 / 2016
Нарада присвячена Всеукраїнському місячнику безпеки дорожнього руху відбулася в Чопі

На днях в Чопі відбулася нарада присвячена Всеукраїнському місячнику безпеки дорожнього руху.
В заході взяли участь заступник начальника Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева Валерій Найман, в.о. начальника сектору безпеки дорожнього руху УПП Олександр Ковальчук, представники чопської міської ради, дорожньо-комунальних організацій міста та директори шкіл.
У зв’язку із збільшенням кількості ДТП такий місячник має на меті визначити основні їх причини та провести інформаційно-превентивну роботу щодо попередження та зниження кількості аварій на території Закарпаття, посилити свідомість водіїв щодо дотримання ПДР та недопустимість керування в стані алкогольного сп’яніння.
Під час зустрічі полісмени зазначили, що за час роботи патрульної поліції в Чопі зафіксували 6 ДТП. Цифра відносно невелика, однак при дотриманні ПДР її можна було б значно зменшити.
Правоохоронці наголосили, що до початку навчального року необхідно відновити розмітку пішохідних переходів і замінити непридатні для використання дорожні знаки.
Начальник відділу міського господарства Чопа зазначив, що на черговій сесії заплановано затвердження коштів для виконання вищезазначених робіт. Тож після засідання 23 серпня розпочнеться розмітка «зебр» і встановлення нових знаків на території міста.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...