Закарпатські рятувальники долучилися до проведення «Літньої школи» для прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу

серпня 11 / 2016
Закарпатські рятувальники долучилися до проведення «Літньої школи» для прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу

Працівники оперативно-рятувальної служби Закарпаття провели профілактичні заходи з вихованцями «Літньої школи» для названих батьків і батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу, яка організована Обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та проходить в продовж 9-11 серпня на базі Навчального центру «Неємія» в Ужгороді.
У заході також бере участь 140 дітей, для яких на цей період організовано просвітницько-патріотичний табір.
З дорослими відповідні фахівці щодня проводять спеціальні тренінги з юридичних, економічних, психологічних питань, виховного процесу тощо, а з дітками займаються вихователі та волонтери.
10 серпня до просвітницької роботи долучилися й рятувальники. Спочатку з названими батьками було проведено профілактичну бесіду, яка стосувалася забезпечення пожежної безпеки дитячих будинків сімейного типу, зокрема, утримання у належному стані електрогосподарства, дотримання правил використання газових приладів та пічного опалення, а також діям під час виникнення пожежі. Окремо наголошувалося на роз’ясненні батьками малолітнім дітям правил безпечної поведінки вдома й на вулиці, заборону користування сірниками та запальничками тощо.
Не обійшли увагою рятувальники і малолітніх відпочиваючих, котрим у формі розповіді фахівці Ужгородського міскрайонного відділу Управління ДСНС області нагадали про правила поведінки біля водойм, під час виявлення вибухонебезпечних предметів та небезпеку дитячих ігор з вогнем.
Фіналом сьогоднішньої зустрічі став показ можливостей пожежно-рятувального автомобіля, обладнання та спорядження.
У ДСНС України
у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар