Поліція Закарпаття наставляють дітей на правильну дорогу

серпня 10 / 2016
Поліція Закарпаття наставляють дітей на правильну дорогу


Працівники управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Закарпатській області взяли участь у проведенні просвітницько-патріотичного табору на базі Літньої школи для прийомних дітей та малят з дитячих будинків за сприяння ГО «Неємія».
Т.в.о. начальника сектору управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатської області Андрій Курта поспілкувався з дітьми підліткового віку. Правоохоронець пояснив, що абсолютно всі мають права, і батьки, які здійснюють насильство щодо дітей, чи однолітки, які тероризують їх на вулиці – порушують ці права, а отже –можна звертатися до поліції по допомогу. Разом з тим Андрій Курта розповів, що діти мають і свої обов’язки, адже порушення прав інших людей є злочином і кожен повинен розуміти: якщо хочеш, щоб твої права поважали – поважай права інших.
Т.в.о. начальника сектору управління превентивної діяльності розповів і про адміністративну та кримінальну відповідальність, яка наступає для неповнолітніх, та роз’яснив, що вулична бійка може обернутися трагедією для всіх її учасників.

З дітьми поговорили і про згубний вплив алкоголю та наркотичних речовин: пояснили, що серед людей із залежністю успішних практично не буває. Витрачаючи всі сили на пошук чергової дози отрути, людина втрачає прагнення мати хорошу сім’ю, дорогу машину, красивий будинок, – пояснили поліцейські.

Насамкінець Андрій Курта попросив дітей у випадках, коли їм здається, що їх проблеми невирішувані і виходу немає, звертатися до поліції. Люди у формі допоможуть виправити будь-яку кривду та простягнуть молодим людям руку допомоги.

Інспектор відділу поліції Ліліана Матвієнко поспілкувалася з дітками молодшого шкільного віку та пояснила малятам основи їх прав та обов’язків у спрощеній формі. Найбільше присутніх здивував той факт, що за їх прогуляні уроки наступає справжня відповідальність їх батьків перед правоохоронними органами.


Після роботи з дітьми працівники управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Закарпатській області провели роз’яснення батькам щодо правильного поводження з дітьми.

Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Поліція Закарпаття наставляють дітей на правильну дорогу
Поліція Закарпаття наставляють дітей на правильну дорогу

Категорія : Суспільство


загрузка...


Залишити Коментар