Ужгородці декілька днів сидітимуть без світла

серпня 08 / 2016
Ужгородці декілька  днів сидітимуть без світла

За даними колл-центру ПАТ «Закарпаттяобленерго», з 8 по 12 серпня працівники Ужгородського МРЕМу підключатимуть будинкові вводи на вулицях Золотистій, Шолтеса, Плотені, Магнолії, Т. Ромжі, Далекій (частково), Високій, Солов’їній (частково), провулках Юнацькому, Криничному. Сьогодні, 8 серпня, проводитимуть монтажні роботи на вулиці Рожевій.
9 серпня запланований капітальний ремонт на вулицях Сріблястій, Райдужній, Собранецькій № 146, 146 А, провулку Тепличному, а 11 серпня – на вулицях Бородіна, Вавилова, Врабеля, Галана, Фучика.
У середу, 10 серпня, в центрі Ужгорода - масштабні ремонти на трансформаторній підстанції. Працівники Ужгородського МРЕМ проводитимуть роботи з реконструкції ТП-2 – здійснюватимуть заміну зношеного обладнання на нове, сучасне.
У зв’язку з проведенням робіт тимчасово буде припинено постачання електричної енергії у центральній частині міста – вулиці Фединця, Лучкая, Вакарова, Підгірній, Духновича (частково), Другетів (частково), площі Корятовича, провулку Підгірному.
Усі роботи триватимуть з 09.00 до 17.00.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...