Першокласники з 12 сіл Тячівщини готові до школи (фото)

серпня 06 / 2016
Першокласники з 12 сіл Тячівщини готові до школи (фото)

Благодійна акція напередодні початку нового навчального року, під час якої, за ініціативи народного депутата Василя Петьовки, майбутні першокласники Тячівського та Рахівського районів отримують шкільні ранці з усім необхідним для навчання, проводиться вже шостий рік поспіль. Особливо вона потрібною є зараз, у економічно скрутний час, адже допомагає батькам заощадити кошти перед початком навчального року.

4 серпня близько 500 першачків з ряду сіл Тячівського району до 1 вересня отримали в подарунок від народного депутата Василя Петьовки шкільні наплічники з повним комплектом приладдя для успішного навчання. Крім цього, кожен майбутній учень знайшов серед набору шкільного приладдя і персональну вітальну листівку. Відтак щасливими господарями новеньких ранців стала малеча Тересви, Кривого, Тернова, Тарасівки, Ганичів та Калин. А у п’ятницю, 5 серпня, гарні і необхідні подарунки від народного депутата України отримали понад 160 майбутніх школярів гірських селищ та сіл Дубового, Красної, Усть-Чорної, Лопухова, Руської та Німецької Мокрої.

Їх малечі вручили та вітали з нагоди прийдешнього Дня знань помічники народного депутата Михайло Штефко, Степан Тулайдан, Краснянський сільський голова Марія Носа, депутати Тячівської районної ради Іванна Куцин, Василь Карпа, Олег Руснак, Ігор Грабар, громадські активісти Олена Павлюк, Федір Філіп та інші.

Радості дітей не було меж. Вони з задоволенням розглядали вміст наплічника та хизувались один перед одним подарунками. Презентам тішились як діти, так і їх батьки. Діти не приховували радісних емоцій та посмішок, а мами щиро дякували за таку необхідну у нинішній час допомогу.

Багатодітна мама з Тересви, Мирослава Дурдинець збирає до першого класу двох дітлахів – сина Мирослава і донечку Нелю.

«Дуже добре, що проводиться така акція, бо можемо зекономити суттєву суму, адже нам все доводиться множити на два», – зазначає жінка. – «І діти з нетерпінням очікують цього дня, для них це свято».

Ще одна мама трьох дітей – тересвянка Марина Балога – теж не нарадується. Каже, три року тому такий же ранець подарували її старшому сину, а зараз цінний подарунок отримала і донька Наталочка.

«Я думаю, це дуже потрібна справа у наш час. І донечка теж дуже рада, бо їй подарували саме такий ранець, який вона хотіла», – розповідає жінка.

«Хіба реально зібрати дітей на навчання на наші мізерні зарплати? – запитує мама майбутнього першокласника, освітянка Наталія Бердар з Кривого. – Зараз усе це дуже дорого коштує. Один наплічник коштуватиме за 400 гривень, не кажучи про інше. А уявіть, як це багатодітній мамі. Їх у нас в селі є дуже багато. Тому хочеться тільки щиро подякувати організатору такої акції».

«Нині зібрати дитину до школи не дешево, а отриманий у подарунок від Василя Петьовки ранець, наповнений зошитами, папкою для трудового навчання та іншим приладдям, – то велика підмога й можливість трохи зекономити, – каже мама майбутньої першокласниці Ірина Плиска з Красної. – Та й донька щиро радіє яскравому наплічнику, думаю, з задоволенням ходитиме з ним до школи.»

«Хочу щиро подякувати Василю Васильовичу за акцію, яку проводить у нашому районі вже 6 рік поспіль, незалежно від виборів – каже мама майбутнього школярика Галина Ситер з Усть-Чорної. – Всі діти радіють подарункам, щасливі й батьки, бо зібрати дітей до школи – то немалі розтрати».

Акція для майбутніх першокласників Тячівського району триватиме і наступного тижня.

Першокласники з 12 сіл Тячівщини готові до школи (фото)
Першокласники з 12 сіл Тячівщини готові до школи (фото)
Першокласники з 12 сіл Тячівщини готові до школи (фото)
Першокласники з 12 сіл Тячівщини готові до школи (фото)
Першокласники з 12 сіл Тячівщини готові до школи (фото)
Першокласники з 12 сіл Тячівщини готові до школи (фото)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар