Ромська громада Великих Ком’ят отримає воду завдяки небайдужості влади та міжнародної спільноти

серпня 05 / 2016
Ромська громада Великих Ком’ят отримає воду завдяки небайдужості влади та міжнародної спільноти

Ромська громада Великих Ком’ят, найімовірніше, найближчим часом отримає власну воду.

Днями перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук здійснила робочий візит у село Великі Ком’яти, де разом із головою благодійного фонду «Виноградів» та спеціалістом з проектування водонапірних систем відвідала компактне ромське поселення. Повідомляє прес-служба Виноградівської РДА.

Роми Великих Ком’ят мають велику потребу у встановленні водонапірної башні, яка б обслуговувала представників їх нацменшини, котрі компактно проживають у селі Великі Ком’яти.

Це питання підіймалося ще під час зустрічі із представниками міжнародного фонду «Відродження», котра днями відбулася у Виноградівській РДА. В рамках Ромської програмної ініціативи міжнародного фонду, благодійники готові взятися за фінансування цього проекту за умови, що ромська громада проявить можливості до самоорганізації та створить кооператив, завдяки якому можливим стане проведення водопостачання до ромських осель.

Перший заступник голови райдержадміністрації разом із спеціалістом з проектування водонапірних систем та представником ромської громади оглянули можливі місця для встановлення водонапірної башні, а також обумовили терміни, в які роми Великих Ком’ят повинні обдумати всі можливі варіанти та подати на затвердження земельну ділянку для встановлення такої необхідної для їх громади башні.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...