Великі проблеми безпритульних собак

серпня 01 / 2016
Великі проблеми безпритульних собак

До мера звернулися представники зоозахисної організації «Барбос» – вони розробили пропозицію на кілька років щодо регулювання в Ужгороді чисельності безпритульних тварин.

У документі йдеться про гуманні методи відлову, тримання на карантині, стерилізацію тварин, профілактичну обробку, вакцинацію від сказу, заходи з прилаштування до господарів, просвітницьку роботу, спрямовану на те, щоб чотирилапих безхатьків було менше. Програма передбачає і потенційну участь партнерів, благодійників, залучення грантових коштів, адже на сьогодні стерилізація однієї собаки коштує 100-150 гривень, а за розрахунками «Барбоса» потрібно було б провести таке хірургічне втручання протягом 2016-2019 років принаймні 1,5 тисячі тварин.

Крім того, необхідний спеціальний автомобіль для вилову і транспортування чотирилапих, дезинфекційні засоби, вакцини, корми тощо. Богдан Андріїв запевнив, що пропозиції волонтерів докладно вивчать.

Загалом за підсумками прийому громадян міський голова дав чимало доручень керівникам профільних підрозділів, інформувала Ужгородська міська рада.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар