Сім нових чудес: поліція Закарпаття отримала нових керівників (ФОТО)

липня 20 / 2016
Сім нових чудес: поліція Закарпаття отримала нових керівників (ФОТО)

Сьогодні, 20 липня, наказом Головного управління Національної поліції в Закарпатській області внесено зміни до особового складу та замінено 7 керівників відділів та відділень поліції в містах та районах області. Впродовж дня нових керівників та тимчасово виконуючих обов’язки представлено у їх колективах.
Начальником Мукачівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області призначено полковника Василя Рябінчака, який донедавна займав посаду начальника Берегівського відділу поліції.
Начальником Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області призначено підполковника поліції Івана Бедринця, який донедавна займав посаду заступника начальника Берегівського відділу поліції.
Сім нових чудес: поліція Закарпаття отримала нових керівників (ФОТО)
Новим начальником Ужгородського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області призначено підполковника поліції Віталія Мацолу, який до цього займав посаду заступника начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Закарпатській області.
Тимчасове виконання обов’язків за вакантною посадою начальника Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області покладено на полковника поліції Євгена Калитича. Правоохоронець донедавна очолював відділ кримінальної поліції ГУНП з боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми.
Т.в.о. начальника Дубівського відділення поліції Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області став підполковник Андрій Вайнагій. Правоохоронець донедавна займав посаду заступника начальника Тячівського відділу поліції.
Майор поліції Володимир Мателега став т.в.о. начальника Рахівського відділення поліції Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області. Донедавна він займав посаду заступника начальник відділу поліції – начальника слідчого відділу Тячівського відділу поліції.
Т.в.о. начальника Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області покладено на Василя Негрю, який донедавна займав посаду заступника начальника відділу поліції – начальника відділу кримінальної поліції Тячівського відділу поліції.
На Тячівщині керівників кущів особовому складу представив заступник начальника ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Ярослав Лебович. Головного поліцейського Виноградівщини представив начальник управління кадрового забезпечення В’ячеслав Галеєв.
Колишнім керівникам структурних підрозділів поліції подякували за роботу. Дані кадрові зміни пов’язані з процесом реформування поліції та першими результатами атестації керівного складу ГУНП в Закарпатській області.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Сім нових чудес: поліція Закарпаття отримала нових керівників (ФОТО)

Сім нових чудес: поліція Закарпаття отримала нових керівників (ФОТО)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар