Берегівська РДА прокоментувала інформацію стосовно звільнення медиків

липня 14 / 2016
Берегівська РДА прокоментувала інформацію стосовно звільнення медиків

Вчора у деяких ЗМІ з’явилася інформація із гучним заголовком «За минулий місяць з Берегівської райлікарні звільнились майже 70 медпрацівників».

Хочемо відповісти на це мовою офіційної статистики:

За 6 місяців поточного року в Берегівській ЦРЛ звільнилося 72 працівники. З них – 10 лікарів, 23 – середній медперсонал, 23 – молодший немедичний персонал і 16 осіб – категорія «інші» (допоміжні професії).

Також, за цей період на роботу прийнято 34 працівників. З них: 3 лікарі, 14 – середній медичний персонал, 13 – молодший немедичний персонал та 4 – інші працівники.

Про це сьогодні, у розмові із заступником голови райдержадміністрації – в.о. начальника відділу охорони здоров’я – Федором Бімбою, поінформував головний лікар Берегівської ЦРЛ Іван Малеш.

Зауважимо, що районна влада робить все від неї залежне для підтримки медпрацівників району. Так, в найкоротші терміни було розроблено та затверджено на сесії районної ради районну Програму місцевих стимулів медичних працівників Берегівського району на 2016-2020 роки.

У Програмі передбачено такі заходи стимулів:

оплата навчання в інтернатурі за спеціальностями лікар: хірург, терапевт, педіатр ЗПСМ, за умови відпрацювання в закладах охорони здоров’я району, згідно контракту 3 річного строку;

забезпечення молодих спеціалістів житлом (оренда, придбання житла);

пільгове перевезення медпрацівників району;

одноразова грошова допомога молодим спеціалістам, працевлаштованим у заклади охорони здоров’я районуз укладанням договору на термін не менше 3-х років

заохочувальні надбавки до посадового окладу за складність та напруженість у роботі районним позаштатним спеціалістам та лікарям за чергування на дому.

Зараз, на жаль, факти звільнення медпрацівників райлікарні є, але інформація часом перекучена і недостовірна.

Також, з 1 серпня Берегівська ЦРЛ прийме на роботу випускників Берегівського медичного коледжу (за направленням і за контрактом).

Проблема із медичними кадрами є загалом, по всій країні, а не тільки на Берегівщині. Районна влада знайома із ситуацією у медичній галузі району, і робить все можливе, щоб покращити соціальний захист та умови праці медиків, і щоб медичне обслуговування мешканців району було на достойному рівні.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...