На Берегівщині рятувальники навчали дорослих і дітей «літнім» правилам безпеки

липня 12 / 2016
На Берегівщині  рятувальники навчали дорослих і дітей «літнім» правилам безпеки

Рятувальники Берегівського району навідалися в с. Рафайново,щоб нагадати мешканцям про правила безпечної поведінки. Тут провели пожежно-профілактичне відпрацювання за участі представників Берегівського райвідділу ДСНС, поліції та активістів сільської ради.
Під час даного заходу рятувальники поспілкувалися з господарями понад 160 приватних обійсть. Особлива увага акцентувалася на пожежній безпеці в природних екосистемах та недопущенні випадків спалювання сухостою. Серед «літніх» причин, які нерідко призводять до фатальних наслідків, - це нехтування правилами безпеки громадян під час відпочинку на водних об’єктах. Так, з початку року на Берегівщині вже зафіксовано два випадки загибелі людей на воді. Щоб цього не траплялося, рятувальники в черговий раз нагадали селянам правила поведінки на водних об’єктах, попередили про необхідність виховання у дітей культури безпечної поведінки, зокрема під час відпочинку на водоймах та про необхідність бути надзвичайно уважними, беручи неповнолітніх на відпочинок.
Окремо працівники Служби порятунку «101» зайнялися вихованням підростаючого покоління. Фахівці відвідали дошкільний навчальний заклад та літній табір при місцевій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів й розповіли дітям про ази пожежної безпеки. Усього було охоплено понад 60 вихованців закладів та педагогів. Дітлахи з цікавістю вислухали пізнавальну лекцію від рятувальників, підкріплену наочними ілюстраціями. У доступній формі малечі пояснили, як не допустити пожежі вдома та як правильно поводитися біля води та під час відпочинку на природі.
У ДСНС України
у Закарпатській області
На Берегівщині  рятувальники навчали дорослих і дітей «літнім» правилам безпеки
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...