Класичні поштові відправлення Укрпоштою: в Ужгороді ці послуги не надійні

липня 04 / 2016
Класичні поштові відправлення Укрпоштою:  в Ужгороді ці послуги не надійні

Написав в редакцію житель Ужгорода, який по роду своєї діяльності час від часу користується послугами Укрпошти.
"За останні пів року я рази три-чотири отримував посилки на пошті, а саме в відділення 88015 по вул. Грушевського, 35 в Ужгороді. Що мене жахнуло, так це те, що працівники відділення видають посилки хоч-кому, абсолютно не перевіряючи хто її отримує. Ви просто приходите, називаєте номер поштового відправлення, або пред'являєте квитанцію (яку до речі можна витягнути в будь-якому дворі з поштових скриньок) і забираєте відправлення (посилку). Так, я заповнював якийсь папірець, я писав там свої дані, але це ніхто не перевіряє, паспорт мій ніхто не дивиться, просто приходь і забирай чию хочеш посилку. Ау! Укрпошта, що це за сервіс? ", - пише возмушенний ужгородець.
"Мені по роду своєї діяльності доводиться за певними обставинами вдаватися до послуг Укрпошти, але я дивлюся що за поштові відправлення працівники пошти (можливо тільки цього відділення) відповідальності ніякої не несуть. Це так повинно бути? - Не впевнений".
"А ще мене обурив таке питання при відправці посилки: - на сайті Укрпошти зазначено, що у них є послуга Накладений платіж - пересилання посилок з певною сумою вартості відправки для оплати одержувачем і пересилання її за зворотною адресою. Але як мені сказали в цьому відділенні, послуги оплати одержувачем у них немає і запропонували скористатися Новою поштою. Дивно якось виходить ... Це все відгуки совдепівського сервісу, як я розумію, да ладно ... Але зіткнувшись з Укрпоштою, я не раджу ужгородцям користуватися їх послугами, особливо якщо вам щось хочуть вислати, врахуйте що свою посилку ви можете не отримати, її може отримати будь-яка людина ", - підсумував він.
Категорія : Суспільство


загрузка...


Залишити Коментар