Градус соціальної напруги у суспільстві зростає: в Ужгородіт скасують безкоштовний проїзд школярів у маршрутках

липня 04 / 2016
Градус соціальної напруги у суспільстві зростає: в Ужгородіт скасують безкоштовний проїзд школярів у маршрутках

Наступного тижня виконком Ужгородської міської ради може скасувати безкоштовний проїзд в громадському транспорті для школярів: в проекті рішення, який буде розглядатися на засіданні в середу, 13 липня, йдеться вже про 2 гривні для школярів до 19.00 за винятком вихідних днів і канікул.

Перевізники нарікають на здорожчання паливно-мастильних матеріалів, що без підвищення тарифів робить їхній бізнес фактично збитковим. Тим часом громадяни, особливо пільгові категорії, справедливо обурюються, адже ні зарплати, ані пенсії не підвищуються. То як платити за новими тарифами?

Нагадаємо, рішення міської влади про безоплатне користування громадським транспортом для школярів в навчальний час було прийнято в березні цього року, коли зі скандалом вартість проїзду в маршрутках підвищили до 4 гривень. Тоді одним з головних «пом'якшуючих» ситуацію аргументів було якраз введення учнівських квитків, завдяки яким діти зможуть їздити в маршрутках безкоштовно.

Як пропонується проектом рішення, школярів будуть перевозити за півціни - 2 гривні: «зі знижкою 50% вартості квитка в період навчального процесу щодня до 19.00 при пред'явленні учнівського квитка». Такі «пільги» не діятимуть в святкові, вихідні дні та в період канікул.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар