У архітекторів Закарпаття буде семінар. Якщо знову не скасують

червня 30 / 2016
У архітекторів Закарпаття буде семінар. Якщо знову не скасують

Нагадаємо, що в першій половині місяця закарпатських архітекторів вже скликали в Ужгород - на 13 червня. Правда, це запрошення буквально буквально через кілька годин успішно скасували. І ось - нове запрошення, отримане нами від прес-служби ОДА.

У п'ятницю, 1 липня, в Ужгороді відбудеться семінар-нарада на тему: «Моніторинг і реалізація схеми планування території Закарпатської області та інтеграція містобудівного законодавства України до Європейського простору».

Під час заходу головний архітектор Закарпаття Микола Пігуляк розповість про державну систему управління в сфері містобудування та архітектури, зробить аналіз моніторингу схеми планування територій Закарпатської області. Під час навчань також буде проведено порівняльний аналіз систем містобудівної документації в державах Євросоюзу і України і озвучені певні пропозиції про зміни цієї системи в Україні.

Крім того, головні архітектори міст та районів Закарпаття будуть звітувати з питань виготовлення містобудівної документації. Фахівці зі Словаччини поділяться досвідом розробки стратегій регіонального розвитку.

Семінар-нарада відбудеться (якщо в останній момент не скасують!) В великому залі Закарпатської ОДА (2-й поверх). Початок о 10.00.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...