150 військовослужбовців - строковиків прибули до Мукачівського прикордонного загону

червня 23 / 2016
150 військовослужбовців - строковиків прибули до Мукачівського прикордонного загону

Сьогодні до Мукачівського прикордонного загону прибуло майже 150 військовослужбовців - строковиків. Частина молодих бійців прибули до Мукачівського загону з навчального центру Великі Мости, ще частина з національної Академії Державної прикордонної служби де хлопці пройшли курс загальновійськової підготовки та склали присягу на вірність українському народові.

По прибуттю у загін, новоприбулих військовослужбовців розподілили по підрозділах охорони кордону, де вони ознайомляться з ділянкою кордону та особливостями несення служби. А вже за кілька днів прикордонне поповнення приступить до виконання завдань з охорони державного кордону. У відділах, де будуть проходити службу строковики, створені гідні умови для проживання, несення служби , навчання та відпочинку. Варто зазначити, що хлопці, які мають вищу освіту захищатимуть кордон протягом одного року, решта протягом півтора року. В подальшому, якщо хтось із військовослужбовців – строковиків матиме бажання, їм надаватиметься пріоритетне право переходу на контрактну службу після закінчення терміну строкової служби.

Ще понад 100 строковиків прибудуть до Мукачівського прикордонного загону завтра, - повідомляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар