Закарпатська область: рятувальники приймали гостей з краю Височина Чеської республіки

червня 18 / 2016
Закарпатська область: рятувальники приймали гостей з краю Височина Чеської республіки

17 червня делегація краю Височина Чеської Республіки на чолі з гетьманом Іржі Бєгоунеком відвідала пожежно-рятувальний підрозділ. Понад 20 чеських посадовців, до складу яких входять і представники пожежної служби, в рамках транскордонного співробітництва, перебуває на території Закарпатської області.
Метою їхнього візиту є поглиблення співпраці між регіонами та реалізація цілого ряду спільних інвестиційних проектів у різних сферах життєдіяльності.
на території Перечинського району чеська делегація відвідала пожежно-рятувальний підрозділ. Зустріч відбулася на базі ДПРЧ-1 м. Перечин. Закарпатських рятувальників представляв керівник Управління Роман Гудак.
Також у заході взяли участь начальник відділу зовнішніх зв’язків, міжнародної технічної допомоги та протоколу Закарпатської облради Василь Маковський та директор благодійного фонду «ВіЗа» Володимир Чубірко.
Чеська делегація оглянула техніку, пожежно-технічне обладнання та спорядження місцевих рятувальників. Гостям було цікаво дізнатися як вогнеборці борються зі стихією та ліквідовують наслідки дорожньо-транспортних пригод.
Під кінець зустрічі гетьман краю Височина Їржі Бєгоунек наголосив, що наступним у реалізації чергового інвестиційного проекту на черзі стоїть саме Перечинський район і всіляко сприятиме аби до питань соціально-культурного плану були включені й потреби пожежно-рятувальної служби та налагодження тісної співпраці між рятувальниками двох країн.
У свою чергу начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак подякував поважним гостям за візит та висловив сподівання, що співпраця між рятувальниками краю Височина та Закарпаття й надалі поглиблюватиметься й дасть позитивний результат. Адже ознайомлення з методами боротьби зі стихіями в інших країнах можна буде використати на практиці й таким чином удосконалити надання допомоги населенню, яке потрапляє в небезпечні ситуації.
У ДСНС України
у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар