В Ужгороді заборонили збирати кошти з батьків на ремонт шкіл

червня 16 / 2016
В Ужгороді заборонили збирати кошти з батьків на ремонт шкіл

Якщо для дітей початок навчального року – можливість отримання нових знань, зустрічей з однокласниками та спілкування, то для батьків – це відкриття сезону благодійних внесків на ремонт навчального закладу.

Однак, влада заявляє про виділення коштів на ремонт освітніх закладів. Так, міський голова Богдан Андріїв своїм розпорядженням № 228 від 16 червня 2016 року заборонив збір численних сум з батьків учнів загальноосвітніх та вихованців дошкільних закладів Ужгорода на поточний ремонт і утримання загальноосвітніх та дошкільних закладів міста.

Також розпорядженням передбачено звітування керівників закладів освіти перед радами загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів та перед громадськістю про використання коштів, що надійшли в заклади.

Інформація про надходження та використання коштів повинна розміщуватись на сайтах та в загальнодоступних місцях навчальних закладів.

Проте, незважаючи на всі заяви влади щодо ремонту та реконструкції шкіл у навчальних закладах невідомо чи зникне практика так званих добровільних внесків на ремонт школи та класу.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...