Закарпаття скоро залишиться без кваліфікованих лікарів та медичного персоналу

червня 15 / 2016
Закарпаття скоро залишиться без кваліфікованих лікарів та медичного персоналу

Сьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка зустрівся із завідувачами відділень та керівництвом Берегівської ЦРЛ щоб обговорити найважливіші питання охорони здоров’я району та разом знайти прийнятні варіанти їх вирішення.

Зокрема, у ході зустрічі торкнулися питання відтоку кадрів та забезпечення лікарні кваліфікованими працівниками. Голова райдержадміністрації зауважив, що на сьогодні вже є напрацювання та розробляється програма підтримки медичних працівників району, але для її впровадження потрібен час.

Звичайно, медичних працівників цікавило і стан матеріально-технічного та медикаментозного забезпечення свого рідного закладу, зростання заробітної плати і реформування медичної галузі в цілому.

Не могли оминути і такої наболілої теми, як забезпечення вакцинами. Як відомо, зараз це проблема всеукраїнського масштабу.
«Уряд України схвалив законопроект «Про лікарські засоби» щодо спрощення державної реєстрації лікарських засобів. Ухвалення законопроекту дозволить уникнути корупційних схем та підвищить доступність для населення найсучасніших якісних лікарських препаратів. Але потрібен час щоб МОЗ України закупив вакцини згідно чинного законодавства. Маємо надію, що вже найближчим часом ситуація зміниться в кращу сторону. Також у нас є підтримка з боку головного санітарного лікаря Угорщини, з яким обговорювали можливості поставки вакцин», - розповів голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.

Підсумовуючи зустріч, голова райдержадміністрації подякував медпрацівникам, що, незважаючи на зайнятість, знайшли час і конструктивно обговорили «наболіле».
«Дуже важливо чути одне одного. Такі зустрічі і відверті розмови є корисними, тому вірю, що спільними зусиллями знайдемо вихід і вирішення проблем», - зауважив Іштван Шімонович.

Повідомляє Берегівська РДА.

Закарпаття скоро залишиться без кваліфікованих лікарів та медичного персоналу


Закарпаття дійсно скоро залишиться без кваліфікованих лікарів та медичного персоналу дуже великою проблемою з медичним персоналом відчуває сусідня Угорщина. Угорські медики виїжджають працювати у Німеччину та Англію де заробітні плати майже в десять разів більші. Відповідно багато закарпатських лікарів займають їх вакантні місця.

Новини ЗакарпаттяКатегорія : Суспільство


Loading...
загрузка...