У Тячівському районі обмежено рух великовагових транспортних засобів дорогами загального користування

червня 14 / 2016
У Тячівському районі обмежено рух великовагових транспортних засобів дорогами загального користування

З метою створення умов для безпечного пересування вантажного транспорту на дорогах Тячівського району та збереження проїзної частини доріг, голова Тячівської районної державної адміністрації Василь Дем’янчук видав розпорядження про обмеження руху вантажних автомобілів.

Зокрема, у період температури повітря вище +28С° на дорогах загального користування автотранспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни навантаженням на вісь 7 тонн протягом літнього періоду з 10.00 до 22.00 години включно. Як виняток, не розповсюджується обмеження на транспортні засоби, які здійснюють перевезення вантажів, що швидко псуються та використовуються під час ліквідації надзвичайних ситуацій.

Відповідно планується розробити і погодити відповідні схеми організації руху на період спекотної погоди та інформувати про обмеження руху на дорогах, наявність стоянок для великовагових транспортних засобів. Відповідальним за виконання розпорядження є заступник голови державної адміністрації Віктор Погар.

Директори Брустурянського та Мокрянського держлісгоспів повинні забезпечити обмеження руху одноосьових лісовозів місцевими дорогами. Зокрема, у розпорядженні для покращення виконання пропонується відділам превентивної діяльності та патрульної поліції Тячівського відділу поліції головного управління Національної поліції в Закарпатській області здійснити постійний контроль щодо виконання водіями Правил дорожнього руху, відповідно до дорожніх знаків та інформаційних щитів. У разі не дотримання правил забезпечити організацію стоянки транспортних засобів на передбачених місцях філії “Тячівський райавтодор” рекомендується інформувати районну державну адміністрацію.

Саме такі заходи є необхідними для забезпечення як безпеки водіїв так і автошляхів Тячівщини. Висока температура та велика вага вантажу призводить до найбільших руйнувань асфальтобетонних покриттів: на дорогах утворюється колійність, напливи, зсуви та інші деформації.

Як заpначають в “Укравтодорі”, на сьогодні cклалася надзвичайно критична ситуація зі станом українських автошляхів, понад 97% доріг загального користування потребують поточного середнього та капітального ремонту. Тому, через вкрай обмежене фінансування дорожньої галузі та незадовільний стан мережі доріг, держагенство не може собі дозволити виділяти кошти на ремонт наслідків руху вантажного транспорту.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...