На строкову військову службу в навчальні центри у Львівську та Черкаську область відправляються 40 закарпатців

червня 09 / 2016
На строкову військову службу в навчальні центри у Львівську та Черкаську область відправляються 40 закарпатців

З напутніми словами та щирими побажаннями до призовників звернулися заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олександр Петік, військовий комісар обласного військового комісаріату полковник Богдан Череміський.
З побажаннями успішної служби до молодого поповнення звернулися перший заступник – начальник штабу Чопського прикордонного загону полковник Вадим Козуля та заступник командира Мукачівського прикордонного загону по роботі з персоналом полковник Валентин Нечипоренко.
Призовникам побажали чесно та добросовісно виконати свій військовий обов’язок перед українським народом та державою, продовжувати славну традицію сумлінного ставлення воїнів- закарпатців до військової служби.
Благословення на ратну службу провів настоятель церкви с. Середнє Ужгородського району – військовий капелан отець Іван.
Крім того, представники навчальних центрів, в які будуть направлені для проходження військової служби призовники Закарпатці поінформували юнаків про місце дислокації військових частин, особливості виконання службових обов’язків, умови проживання та побуту, - повідомили в Закарпатському обласному військовому комісаріаті.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...