Хустські рятувальники отримали допомогу від реформатської церкви

червня 07 / 2016
Хустські рятувальники отримали допомогу від реформатської церкви

Днями т.в.о начальника 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Хуст Роман Орос завітав до колег із церковної добровільної пожежної команди, що в селі Дерцен Мукачівського району. Під час зустрічі, пастор і керівник цього добровільного рятувального підрозділу Микола Жуковський від імені єпископа Закарпатської реформатської церкви Шандора Зан Фабіана та голландської реформатської церкви подарував для гостей чотири водолазні комплекти та гідравлічні ножиці. Останні є незамінними для рятувальників під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, коли для вивільнення потерпілих з понівечених транспортних засобів потрібно розрізати чи розтискати металеві конструкції.
Роман Орос наголосив, що за допомогою цього спорядження бійці ДСНС будуть краще й якісніше виконувати рятувальні роботи. Також висловив слова вдячності Миколі Жуковському та реформатській церкві за сприяння у покращенні матеріально-технічного забезпечення пожежно-рятувальних підрозділів.
Також, у рамках зустрічі, було проведено екскурсію, де присутні ознайомилися з технікою та обладнанням, яке знаходиться на озброєнні Дерценської церковної добровільної пожежної команди. Вона є боєздатним помічником підрозділів ДСНС як Мукачівського, так і Берегівського районів, адже виїжджає на ліквідацію пожеж в радіусі 10-15 кілометрів від її дислокації. Особливістю цієї команди є те, що весь особовий склад працює на громадських засадах.

У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...