Останній вальс ужгородських випускників (ФОТО)

травня 28 / 2016
Останній вальс ужгородських випускників (ФОТО)

В обласному центрі Закарпаття традиційно відзначили прощання учнів зі школою.

Випускникам вручили медалі за високі успіхи в навчанні і в рамках міської програми підтримки обдарованої молоді вручили грошові премії

Як повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради, вже в четвертий раз в Ужгороді відбувся загальноміське свято випускників.

У цьому році в обласному центрі 11 клас закінчили 684 учня. Кращим з них сьогодні вручили золоті та срібні медалі за високі успіхи в навчанні.

Крім того, в рамках міської програми підтримки обдарованої учнівської молоді переможці IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та III етапу конкурсу-захисту учнівських робіт Малої академії наук від Ужгородської міської ради отримали солідні грошові премії - в розмірі середньомісячної заробітної плати по Україні. Їх цього року вісім: троє випускників Ужгородського класичної гімназії, двоє випускників багатопрофільного ліцею "Інтелект", двоє випускників лінгвістичної гімназії та один випускник загальноосвітньої школи № 5 з поглибленим вивченням французької та англійської мов.

Також грошові винагороди отримають ще й ті ужгородські випускники, які складуть ЗНО на 200 балів, проте це буде вже після оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Завершилися урочистості прощальним вальсом випускників.
Останній вальс ужгородських випускників (ФОТО)
Останній вальс ужгородських випускників (ФОТО)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...