У великому залі Ужгородської міської ради – нагороджували учнів початкових класів – призерів предметних олімпіад

травня 25 / 2016
У великому залі Ужгородської міської ради – нагороджували учнів початкових класів – призерів предметних олімпіад

Із 23 навчальних закладів міста 35 учнів взяли участь в олімпіаді з української мови, з математики – 34 учні, з природознавства – 32, з англійської мови – 41 учень.
За результатами загалом у НВК "Престиж" – 7 призерів, СНВК "Пролісок" 4, СНВК "Ялинка" – 3, СНВК "Первоцвіт" – 2, у ЗОШ №8 – 2, в решті окремих шкіл по одному.
Виконуючий обов'язки міського голови Ужгорода Іштван Цап та депутат міської ради Михайло Чурило вручали діткам грамоти та призи і подарунки, які надав депутат.
Зокрема, відзначили:
– за олімпіаду з української мови за І місце – Олександру Свєженцеву («Пролісок»),
ІІ місце - Крістіну Дурневич («Престиж»), Ніколетту Торохтіну («Престиж»), ІІІ місце – Злату Митропольську («Пролісок»), Олександру Сливку («Ялинка»), Інну Семенюк (ЗОШ № 8);
– з математики за І місце – Анну Товтик («УжЕЛ»), ІІ місце – Меланію Нагорнюк («Престиж»); Максима Сташука («Престиж»), ІІІ місце – Іллю Мамченко (УЗОШ № 8), Богдана Фейсу (СЗОШ № 4), Федора Чейпеша («Гармонія»);
– з природознавства за І місце – Домініку Доктор («Престиж»), ІІ місце – Вікторію Заяць («Первоцвіт»), Анастасію Чепурнову («Пролісок»), ІІІ місце – Юрія Тороні (УЗОШ № 15), Ірину Гарагонич («Пролісок»), Ольгу Гук («Ялинка»);
– з англійської мови за І місце – Михайла Шаргу («Первоцвіт»), ІІ місце – Олександру Соломку (УСЗОШ №1), Мартіна-Даніеля Саприкіна («Престиж»), ІІІ місце – Аксінью Колініченко (УСШ № 3), Олександра Тимковича («Престиж»), Анну Югас («Ялинка»).
Виконуючий обов'язки міського голови Іштван Цап, вітаючи школярів, відзначив, що вони – кращі з кращих і не тільки здобули своїми стараннями перші перемоги, а й принесли велику гордість і радість і вчителям, і батькам.
Після вручення дітки веселими виступами розважили ровесників, педагогів і батьків.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...