У Закарпатській області визначатимуть сумлінного платника податків за результатами 2015 року

травня 12 / 2016
У Закарпатській області визначатимуть сумлінного платника податків за результатами 2015 року

Традиційно головною метою цього суспільно-економічного проекту є поширення інформації про його учасників і переможців, а також популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу.

Щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» започатковано Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» у 2011 році, з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків.

Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» проводиться у два конкурсні тури: перший – на обласному (регіональному) рівні, другий – на всеукраїнському рівні. Прийом заявок на участь у Рейтингу розпочався із 10 травня і триватиме до 10 червня 2016 року.

У Рейтингу можуть взяти участь підприємства трьох категорій – малі, середні, великі, що визначаються відповідно до положень Господарського кодексу України.

Згідно з Положенням про Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» умовами участі у Рейтингу є:

- наявність статусу юридичної особи, платника податку на прибуток підприємств;

- відсутність податкового боргу;

- відсутність порушень податкового законодавства, доведених у судовому порядку протягом звітного року.

Переможцями та номінантами до всеукраїнського туру Рейтингу стануть підприємства, що наберуть найбільшу кількість балів відповідно до критеріїв оцінювання учасників Рейтингу, а це:

а) співвідношення суми сплаченого податку на прибуток до отриманих доходів;

б) повнота та своєчасність сплати податків і зборів;

в) податкова дисципліна;

г) середня заробітна плата по підприємству;

ґ) кількість робочих місць;

д) співвідношення (у відсотках) сум витрачених на соціальні програми та благодійні акції до суми отриманого прибутку за відповідний рік;

е) сума сплачених податків та зборів за останній бюджетний рік.

Свою заявку ви можете оформити у офісі Територіального відділення Асоціації за адресою: м. Ужгород, вул. Льва Толстого, 40а. Довідки за телефоном: (0312) 63-05-98.

Детальніше з умовами участі у Рейтингу, його номінаціями та категоріями, а також критеріями оцінювання переможців можна ознайомитися на сайті www.sppu.org.ua у розділі «Про Рейтинг».

Відділ організації роботи

ГУ ДФС у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...



Залишити Коментар