На Закарпатті розпочався весняний призов на строкову військову службу

травня 11 / 2016
На Закарпатті розпочався весняний призов на строкову військову службу

У п’ятницю, 6 травня, у приміщенні РДА відбулась зустріч заступника військового комісара Закарпатського військового комісаріату підполковника Богдана Череміського з головою РДА Василем Дем’янчуком та його заступником Віктором Погаром.

Основною темою обговорення стало питання призову юнаків на військову службу. Як зазначив Богдан Череміський, під час проведення Тячівським військкоматом попереднього медичного огляду та обстеження юнаків призовного віку, що проходило з 15 березня до кінця квітня, до військкомату з’явилось всього 29 відсотків таких юнаків.

Причиною цьому, за словами Богдана Череміського, є упереджене ставлення населення до військової служби й побоювання батьків, що їх синів-призовників буде направлено у зону АТО. Відтак наголосив, що всі військовослужбовці, призвані на строкову військову службу, проходитимуть армійський вишкіл в пунктах постійної дислокації військових частин, жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей залучатися не буде. Крім того, цьогоріч призиваються юнаки від 20 до 27 років, які за станом здоров’я, рівнем освіти та морально-діловими якостями придатні до проходження військової служби і не мають підстав для надання відстрочки або звільнення від проходження строкової військової служби. Триватиме строкова служба для призовників 1,5 року, а ті, хто має вищу освіту, служитимуть тільки один рік.

Призовну кампанію розпочато 5 травня й триватиме вона до 30 червня.
Л.БІЛАК.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...