На Тячівщині відбудеться акція «Зробимо Тячівщину чистою - допоможемо учасникам АТО! »

травня 11 / 2016
На Тячівщині відбудеться акція «Зробимо Тячівщину чистою - допоможемо учасникам АТО! »

Учаcть в обговорені даного питання взяли: перший заступник голови Михайло Полажинець, керівник апарату Богдан Макусій, радник голови і депутат Закарпатської обласної ради Василь Федурцьо, голова районної ради Василь Каганець.
А також ініціатори проведення акції, представники громадськості - голова Громадської ради при Тячівській РДА Василь Лукань, керівник волонтерського центру "Горгани" Богдан Колодницький, активісти - Віталій Бенчак та Василь Гоблик.
Відтак було вирішено створити оргкомітет та провести маштабну роз'яснювальну роботу, щоб залучити до екологічної акції більшу кількість населення. Як наголосили її ініціатори акція має дуже благородну мету - провести благоустрій району та допомогти учасникам АТО.
Прибирання буде проводитись на берегах річок, потічків, парках, узбіччах, на територіях масового відпочинку. І що найбільш важливо - здійснюватиметься розподіл сміття (паперу, пластику, скла) та кришечок з пляшок. Зібрані кошти із даного матеріалу підуть на допомогу бійцям АТО.
Підприємці, які проводять збір та утилізацію сміття зроблять це безкоштовно, а для кожного населеного пункту буде складено графік з його вивозу. сміття.
Щоб до акції долучились всі громади району, 12 травня 2016 року о 10 годині у великому залі районної ради відбудеться нарада за участі керівництва державної адміністрації, районної, міської, селищних та сільських рад, керівників районних установ та підприємств всіх форм власності, громадських організацій та активістів.
Запрошуємо всіх небайдужих громадян долучитися до акції «Зробимо Тячівщину чистою - допоможемо учасникам АТО!», яка відбудеться з 16 по 21 травня 2016 року.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...