У місті Рахів відбувся семінар «Сільський туризм. З чого розпочати та як досягти успіху»

травня 02 / 2016
У місті Рахів відбувся семінар «Сільський туризм. З чого розпочати та як досягти успіху»

26 квітня 2016 року у місті Рахів (готель «Рахів») управлінням туризму та курортів облдержадміністрації організовано та проведено черговий семінар-навчання для представників сільського туризму, а також тих, хто планує займатися цим видом діяльності, на тему: «Сільський туризм. З чого розпочати та як досягти успіху».

Учасниками були представники Рахівської міської ради, структурних підрозділів РДА, власники приватних садиб та безробітні.

Незважаючи на невелику кількість учасників, семінар-навчання видався надзвичайно цікавими. Тренер навчальних семінарів Михайло Данканич шляхом мультимедійної презентації ознайомив присутніх з основними кроками започаткування діяльності у сфері сільського зеленого туризму та із законодавчим підґрунтям, яке регламентує його. Основний акцент робився на створення простих та оригінальних туристичних атракцій, які не потребують значних фінансових вкладень, але в той же час приваблюють туристів та допомагають втримати їх, як постійних клієнтів.

Також, учасники навчального семінару активно вступали в дискусії та брали участь у роботі фокус груп. Варто зазначити, що Рахівщина надзвичайно перспективний район для розвитку туризму. Чудова природа гірських територій, специфічна гуцульська гастрономія, безліч колоритних фестивалів - все це сприяє розвитку краю.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...